VEČER MATEMATIKE U OŠ PODTUREN

Osnovna škola Podturen danas je 04.12.2015. u vremenu od 18:00-19:30 postala mjesto zabavnog druženja roditelja, djece, učitelja i bivših učenika uz pregršt matematičkih aktivnosti. Preko 155 učenika naše škole sa svojim se roditeljima uključilo u zabavne aktivnosti u kojima ih je vodilo preko 40 volontera u radnim centrima.

Zabavnu i poučnu večer organizirale su učiteljice matematike Milena MIkulčić i Svetlana Jezernik,a provele su je uz pomoć kolega te sadašnjih i bivših učenika. Ravnateljica Škole, Marijana Cerovec, upriličila je događaj u našoj školi obraćanjem učenicima i roditeljima te podjelom zahvalnica za sudjelovanje svim sudionicima!

U VEČERI MATEMATIKE SUDJELOVAO JE UKUPNO 331 SUDIONIK!

Večer matematike u našoj se školi održava drugi put, a sudeći prema dojmovima sa same provedbe aktivnosti i prepunim ''učeničkim putovnicama'' kroz radne centre - ova će aktivnost postati tradicija naše škole. Tko zna, možda upravo ovakvom popularizacijom matematike motiviramo još veći broj učenika na logičko-matematičke zadatke i postizanje velikih rezultata.

Zahvaljujemo svima na sudjelovanju i ugodnom druženju te posebno svim volonterima koji su svojom pomoći omogućili nesmetano odvijanje naših aktivnosti- a čija imena navodimo u nastavku!

Zahvaljujemo našim volonterima- učenicima:

Petar K., Nikola O., Pavao S., Nikolina M., Valentina N., Tonia A., Ivica J., Anastasija J. , Barbara K., Klara O., David J., Magdalena S., Ivana O., David J., Magdalena S., Karla M., Barbara S., Luka F., Perica H., Dijana H., Filip P., Andreja P., Leon I., Natalija K., Matija N. te učenicima 8.ab razreda.

Iz redova učitelja u Večeri matematike sudjelovali su: učiteljice matematike Milena i Svetlana, učiteljice : Ljiljana, Ružica, Monika Kuzma, Monika Drk, Anamarija, Jelena Krhač, Kristina; učitelji Ivan i Zvonimir, osobna pomagačica Irena, ravnateljica,  knjižničarka i pedagoginja.

objavio: MARTINA JALŠOVEC   datum: 4. 12. 2015.