Božićna čestitka

Dragi učenici i roditelji, dragi zaposlenici Osnovne škole Podturen,

Stiglo nam je blagdansko vrijeme Božića i Nove godine koje će u aktualno vrijeme pandemije covid 19 bolesti biti drugačije od prethodnih. Kao što su i radno-školske i životne aktivnosti potpuno drugačije nego prije. Ono što nas veseli je činjenica što osjećaj svetkovanja, pomaganja i zajedništva stvaramo sami i dijelimo sa dragim ljudima bez obzira na krize, bolesti i izoliranosti . Učenici Osnovne škole Podturen su svoje lijepe želje i čestitke uputili na poseban način svima u našoj školskoj zajednici pa ih možete u prilogu pogledati. Njihovo je veselje iskreno, osmijeh zarazan, a njihove želje najveći dar jer dolaze iz srca!

Video OŠ Podturen

Video područne škole Sivica

Video područne škole Miklavec

Ravnateljica:

Marijana Cerovec,  mag.prim.educ.

Dragi učenici i roditelji, dragi zaposlenici Osnovne škole Podturen,

U svoje osobno ime želim  neka vam božićni blagdani budu čarobno vrijeme kada se sjetimo svojih bližnjih i onoga što nam oni znače. Neka naše zadovoljstvo bude sreća i zdravlje drugih ljudi!

Želim vam sretan i blagoslovljen Božić te uspješnu novu 2021. godinu!

Ravnateljica:

Marijana Cerovec,  mag.prim.educ.

objavio: Karlo Zadravec   datum: 17. 12. 2020.