preskoči na sadržaj
 

ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ ATLETIKE

Na Županijskom natjecanju iz atletike predstavnici Školskog sportskog društva PONOS

ostvarili su zapažene rezultate:

- DJEVOJČICE: 3. mjesto

- DJEČACI: 5. mjesto

 


 

Novo obrazovno razdoblje započelo je s natjecanjima u znanju na školskoj i županijskoj razini.

U drugom nastavnom tjednu održana su prva natjecanja i ostvareni sljedeći rezultati:

 

INFORMATIKA - Osnove informatike

1. Sven Cerovec, 8.a

2. Lovro Ilijaš, 8.b

( Mentor: Karlo Zadravec)

 

OBA UČENIKA PLASIRALA SU SE NA ŽUPANIJSKO NATJECANJE!

 

ENGLESKI JEZIK

1. Sven Cerovec, 8.a

2. Lovro Ilijaš, 8.b

(Mentor: Natalija Dvajščak)

 

Ekipa Osnovne škole Podturen osvojila je u petak 24. 01.2014.

izvrsno 2. mjesto na županijskom natjecanju iz vjeronauka.

Ekipu su činili: Maja Nedeljko, Jelena Blažon, Filip Mutvar, Antonia Mutvar.

Mentor: Alen Sambolec

ČESTITAMO NA USPJEHU!

Ekipa je pozvana na Međužupanijsko natjecanje!

 

LIDRANO

Učenica Vinka Holjevac, 7. b sudjelovala je na ovogodišnjem Lidranu u OŠ Domašinec i plasirala se vrhunskim izvođenjem na županijsku razinu natjecanja.Pod mentorstvom učiteljice Vere Pongrac izvela je recitaciju ''Reci rieč'' autora Ladislava Radeka.

 

Šahovska ekipa pod mentorstvom Branimira Bunjca ostvarila je novi uspješni rezultat i osvojila ni više ni manje nego PLASMAN NA DRŽAVNO NATJECANJE!!!

Natjecali su se sljedeći šahisti DINKO HORVAT, 6.A, SVEN CEROVEC, 8.A, MARIO HAJDAROVIĆ, 8.B, TONI VARGA, 8.A, LUKA POSAVEC, LOVRO VIDOVIĆ!

ČESTITKE SVIM SUDIONICIMA!!!

Ekipa je pozvana na državno natjacenje!

 

NJEMAČKI JEZIK

Na školskom natjecanju u poznavanju njemačkog jezika za učenike osmih razreda ostvareni su sljedeći rezultati:

 

1. Toni Varga, 8.a

2. Petra Salaj, 8.a

3. Marija Ovčar, 8.a

4. Marta Jalšovec, 8.b

Mentor učenicima bila je učiteljica Dubravka Ovčar.

 

Na školskom natjecanju u poznavanju hrvatskog jezika održanom 05.02.2014. postignuti su sljedeći rezultati:

 

7. razred 8. razred
Manuela Peršak Petra Salaj
Ema Čemerika Maja Nedeljko
Karla Mesarek  
Vinka Holjevac  
Monika Juršić  
Mentor: Vera Pongrac Mentor: Tajana Gašparić

Učenica Manuela Peršak pozvana je na Županijsko natjecanje!

 

POVIJEST

Na školskom natjecanju iz povijesti održanom 06.02.2014. postignuti su sljedeći rezultati:

8. razred:

1. Filip Mutvar

2. Natalija Kerovec

3. Jelena Blažon

4. Barbara Kranjčec

7. razred:

1. Ema Čemerika

 

GEOGRAFIJA

Na školskom natjecanju iz geografije održanom dana 07.02.2014. ostvareni su sljedeći rezultati:

 

5. razred 6. razred 7. razred
1. Valentino Bukal Dinko Horvat Denis Malović
2. Paola Poljaković Kristijan Kerovec  
3. Nino Varga    
4. Paula Zorčec    
5. Toni Levačić    

Mentor učenicima je učiteljica geografije Lea Valkaj.

 

NOGOMET

Nogometna ekipa OŠ Podturen osvojila je

odlično 1. mjesto na Županijskom natjecanju u nogometu

i plasirala se na međužupanijsko natjecanje!

Ekipu su činili sljedeći učenici:

Luka Barković,8.b; Dino Horvat,8.b;

Nikola Ovčar,7.a; Lovro Hranilović, 7.a;

Toni Varga,8.a; Matija Antolović,8.a,

Dominik Vrtarić,7.a, Luka Posavec,6.a;

Pavao Sklepić,7.a; Martin Dodlek,7.a.

Mentor ekipe je učitelj Luka Murk.

 

Ekipa je pozvana na Međužupanijsko natjecanje

 

KEMIJA

Dana 12. veljače održano je školsko natjecanje iz kemije za učenike sedmih i osmih razreda pod mentorstvoom učiteljice Terne Radovan.

Postignuti su sljedeći rezultati:

 

  SEDMI OSMI
1. Karla Mesarek, 7.b Petra Salaj, 8.a
2. Ema Čemerika, 7.B Jelena Blažon, 8.b
3. Nikola Ovčar, 7.a Lucija Andrašec, 8.b
4. Manuela Peršak, 7.a Luka Barković, 8.b
5. Dora Cerovec, 7.a  
6. Vinka Holjevac, 7.a  
7. Monika Juršić,7.a  
8. Petar Kostanjević, 7.a  
9. Nikolina Majnić, 7.a  

 

MLADI TEHNIČARI

U petak 14. veljače 2014. održano je Školsko natjecanje Mladi tehničari za učenike od šestog do osmog razreda. Učenici su se natjecali u ukupno 4 kategorije i ostvarili sljedeće rezultate:

 

RANG 6.R GRADITELJSTVO 7. R OBRADA MATERIJALA 7.R STROJARSKE KONSTRUKCIJE 8. R ELEKTRONIKA
1. Lana Kerovec, 6.b Denis Malović, 7.b Marko Vidović, 7.a Josip Sokač, 8.c
2. Paula Horvat, 6.b Luka Škvorc, 7.b   Lucija Andrašec, 8.b
3. Dora Berdin, 6.b      
4. Sara Babić, 6.b      

Mentor učenika je učiteljica Ružica Murk.

 

ŠKOLSKO NATJECANJE IZ KEMIJE

        Dana 12. veljače 20

 

SEDMI

OSMI

1.

Karla Mesarek, 7.b

Petra Salaj, 8.a

2.

Ema Čemerika, 7.B

Jelena Blažon, 8.b

3.

Nikola Ovčar, 7.a

Lucija Andrašec, 8.b

4.

Manuela Peršak, 7.a

Luka Barković, 8.b

5.

Dora Cerovec, 7.a

 

6.

Vinka Holjevac, 7.b

 

7.

Monika Juršić,7.a

 

8.

Petar Kostanjević, 7.a

 

9.

 

 

14. održano je školsko natjecanje iz kemije za učenike sedmih i osmih razreda pod mentorstvom učiteljice Terne Radovan.

 

 

IZDVAJAMO...

       

 


E-IMENIK

E-IMENIK PRISTUP ZA UČITELJE

http://e-dnevnik.skole.hr/main/login

E-IMENIK PRISTUP ZA UČENIKE

http://ocjene.skole.hr/pocetna/prijava


Tražilica



Kalendar
« Listopad 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji


Brojač posjeta
Ispis statistike od 11. 1. 2012.

Ukupno: 291657
Ovaj mjesec: 2237
Ovaj tjedan: 284

Korisni linkovi




preskoči na navigaciju