SIGURNO U PROMETU 2018. -UČENICI OŠ PODTUREN ŽUPANIJSKI PRVACI!

Osnovna škola Podturen na čelu s ravnateljicom Marijanom Cerovec po 8. je put preuzela organizaciju provedbe Županijskog natjecanja Sigurno u prometu za učenike osnovnih škola iz Međimurske županije u suradnji s Hrvatskim autoklubom, Autoklubom Čakovec i Savjetom za sigurnost u prometu Međimurske županije.

Na natjecanju je u dva dijela: praktičnoj vještini vožnje bicikla te poznavanju prometnih pravila i sigurnosnih mjera za sudionike u prometu, sudjelovalo 48 natjecatelja iz ukupno 12 međimurskih škola.

Prvo mjesto osvojila je ekipa OŠ Podturen, škole domaćina, pod mentorstvom iskusne učiteljice Ružice Murk. Ekipu su činili: Lorenna Hranilović, Ivor Trstenjak, Lea Horvat i Marko Roko Majnić.

Naši učenici Lorenna Hranilović i Ivor Trstenjak predstavit će školu i županiju na Držvnom natjecanju Sigurno u prometu!

Drugo mjesto osvojila je ekipa OŠ Ivana Gorana Kovačića Sveti Juraj na Bregu (mentor Igor Jaušovec), a treće OŠ Strahoninec (mentor Boris Tomašić).

Savjet za sigurnost u prometu Međimurske županije i Općina Podturen podržali su provedbu ovog edukativnog natjecanja i donirali po jedan bicikl za najuspješnijeg učenika i učenicu.

Najbolje pojedinačne rezultate ostvarili su sljedeći učenici:

DJEČACI DJEVOJČICE
1. DAVID ŠLEZAK, OŠ Strahoninec (B. Tomašić) LORENNA HRANILOVIĆ, OŠ Podturen (R. Murk)
2.

IVOR TRSTENJAK, OŠ Podturen (R.Murk)

BARBARA SKLEPIĆ, OŠ Sv. Juraj na Bregu (I. Jaušovec)
3. ALEKSANDAR ŠAFARIĆ, OŠ Sv. Juraj na Bregu ( I. Jaušovec)

LEA HORVAT, OŠ Podturen        (R. Murk)

Čestitamo svim nagrađenim učenicima i njihovim mentorima!

Više detalja pronađite u fotogaleriji!

objavio: MARTINA JALŠOVEC   datum: 4. 5. 2018.